Trumpai apie LKF

Varžybos

Lietuvos Karatė Federacija vienija daugelį karatė stilių ir sėkmingai dalyvauja ne tik Nacionaliniuose turnyruose, bet ir tokiuose turnyruose kaip "Premier League", "Youth League" ir Europos bei Pasaulio čempionatuoseStovyklos

Jau daugelį metų federacijos nariai organizuoja užimtumo stovyklas vaikams, jaunimui bei suaugusiems. Stovyklose galima ne tik gerai praleisti laiką, bet ir keltis kvalifikacijas (laikytą KYU/DAN) egzaminus bei semtis patirties iš geriausių Lietuvos bei viso Pasaulio trenerių.

Nariai

Lietuvos Karate Federaciją sudaro 77 klubai iš visos Lietuvos iš ivairių karatė stilių, tokių kaip Kyokushin, Shotokan, Tradicinis karate ir daugelio kitų.


Organizacinė veikla

Organizuojamos varžybos, kuriose būna dvejų rušių rungtys - Kata ir Kumite. Taip pat stovyklos, egzaminai, kuriuose yra galimybę pasikelti savo kvalifikaciją ir apsiginti aukštesnį diržą bei siekti tikslo - juodo diržo. Taip pat LKF prisideda apie įvairių tarptautinių čempionatų organizavimo.


Teisėjų kvalifikacija

Lietuvos Karate Federacijos teisėjai - mokosi iš geriausių. Vykdomos kelionės ar kviečiami instruktoriai, kuriuose teisėjai laiko egzaminus ir mokinasi naujovių iš Pasaulio Karatė Organizacijos.